€ 13,55/h brutto+mieszkanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Cottbus blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2023 01:25

Od zaraz w rejonie Cottbus blisko granicy możliwa fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Pensja: 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Zadania:

Na tym stanowisku głównym zadaniem jest wykonywanie pracy manualnej, która obejmuje rozdzielanie i sortowanie różnych rodzajów odzieży, takich jak spodnie, bluzy, koszule, oraz akcesoriów, takich jak czapki i szaliki. Praca ta wymaga utrzymania wysokiego tempa oraz przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:

Aby spełnić oczekiwania na tym stanowisku, kandydat nie może posiadać żadnych uzależnień ani alergii. Musi być gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Niemczech oraz posiadać dobrą kondycję fizyczną. Istotne są także umiejętności skutecznego działania w zespole, punktualność, zaangażowanie i pozytywna postawa. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.

Oferujemy:

Zapewniamy pełne wsparcie podczas procesu relokacji oraz pomoc polskojęzycznego koordynatora w załatwianiu formalności. Nasze wynagrodzenie jest atrakcyjne i wypłacane zgodnie z umową. Pracownik otrzymuje dodatkowo dwie premie – jedną z okazji świąt i drugą na czas wakacji, a także premie uznaniowe oraz paczki świąteczne. Dla naszych pracowników istnieje możliwość rozwijania kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia, a także dodatkowy dodatek na pokrycie kosztów kursu języka niemieckiego. Oferujemy niemiecką umowę o pracę na pełny etat, dostępną od zaraz.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej 2023, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 38664b72c5504871

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Cottbus blisko granicy”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy w Cottbus przy sortowaniu odzieży.
    Chciałbym jednak dowiedzieć się czegoś, więcej.
    Mianowicie w jakich zmianach jest ta praca. Jakie są godziny pracy. A Najlepiej prosiłbym o jakiś kontakt telefoniczny do kogoś z kim mógłbym porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej.
    Możliwe, że oprócz mnie było by chętnych jeszcze kilka innych .osób.
    pozdrawiam