€ 15,00 €/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla spawaczy MIG-MAG w Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2021 00:56

Firma przemysłowa działająca w Gotha poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MIG-MAG do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka na hali przy spawaniu elementów ze stali czarnej.

PRACA – SPAWACZ MIG/MAG (stal czarna) – OD ZARAZ – Gotha
Praca na hali w systemie jednozmianowym
OBOWIĄZKI:
• Spawanie konstrukcji stalowych według rysunku (mniejsze i większe elementy)

WYMAGANIA:
• Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
• dobra znajomość spawania
• prawo jazdy i samochód

OFERUJEMY:
• Pracę w przyjemnej atmosferze
• Niemiecką umowę o pracę
• Prace w systemie 1-zmianowym
• Wynagrodzenie 15,00 €/godz. brutto
• Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – płatne 300€ / ms
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Premie urlopowe oraz świąteczne
• Pełen pakiet ubezpieczenia

Prosimy o wysyłanie CV na adres email info@lpi-workservice.de
Więcej informacji pod numerem telefonu +49 36 21 73 66 336

ID ogłoszenia: 71960a655cbd7532