€ od 13-15/h netto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach dla tynkarzy Zingst

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zingst
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2023 01:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla tynkarza przy dociepleniach na budowie. Zatrudnienie 2023 w Zingst dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: tynkarz – dociepleniowiec

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Zingst, Niemcy

Zarobki: od 13 do 15 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na budowie dla tynkarza – docieplniowca
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie tynków mineralnych oraz praca przy dociepleniach WDVS

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie
  • pełna fachowość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie, profesjonalizm

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zamieszkanie
  • bardzo dobre zarobki – stawka w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • w pełni bezpieczny wyjazd do Niemiec
  • pracodawca zwraca koszty przejazdu
  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • możliwość pobierania zaliczek w pierwszym miesiącu nawet w wysokości do 900 euro
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • regularne zjazdy do Polski
  • opcja rejestracji w ZUS
  • ubezpieczenie i darmową opiekę medyczną
  • premia za polecenie pracownika w wysokości 220 euro
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjny dodatek w wysokości 150 euro na tygodniowy urlop
  • pracę na dłużej
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Prosimy o kontakt poniższymi kanałami:

  • Telefon: 577 511 922
  • e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/praca-w-niemczech-tynki-docieplenia/

ID ogłoszenia: 26363c40e72313b3