€ 2100-2500 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2017 kierowca kat.B przy przewozie osób Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:47

Zatrudnienie 2017 od zaraz w Stuttgarcie przy przewozie klientów VIP luksusowymi samochodami. Niemcy praca dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca
Miejscowość: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: około 2100-2500 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • dbanie o samochód służbowy – sprzątanie, kontrolowanie stanu, oddawanie na myjnię, do serwisu
  • przewóz osób
  • trasy są różne od wiezienia pary młodej do ślubu po dłuższe wyjazdy kilkudniowe poza miasto
  • dbanie o dobry kontakt z klientem i profesjonalne reprezentowanie firmy

Oczekiwania:

  • brak nałogów – pracownik nie może palić papierosów
  • schludność
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy i pracę z ubezpieczeniem oraz wszelkimi świadczeniami
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą – dopasowany garnitur i obuwie
  • pracę od zaraz
  • bardzo dobre samochody – mercedes s-klasy, bmw 7, audi a8, jaguar XF itp.

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca dla kierowcy kat.B, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 407595012c39538d

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2017 kierowca kat.B przy przewozie osób Stuttgart”

  1. pawelmaj198765 na 14 sierpnia 2017 @ 18:08

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem związana z kierowcą kat B
    Mam na imię Paweł jestem kawalerem i mam 30lat jestem osobą bez nałogów, punktualna, komunikatywny, uczciwy
    Prawo jazdy posiadam od 8lat nigdy nie byłem karany mam 183cm wzrostu
    Kontakt do mnie droga emalia
    pawelmaj198765@wp.pl lub nr tel
    +48 724-377-904

  2. Witam, dołączam swój krótki opis w języku niemieckim Chętnie podejmę pracę na stanowisku z tytułu lub inną w roli kierowcy kat. B. Jestem skłonny również zrobić prawo jazdy kat. C+E.
    Hallo, ich heiße Daniel, ich bin 20, ich bin Polen, ich habe Polnische Abitur, ich habe Polnische technische Schule beendet, Ich habe IT-Techniker Qualifikationen.Ich wohne ins Lathen und ich suche gerne Arbeit als Fahrer mit Führerschein Klasse B. Ich kenne Deutsch und sehr gut Englisch. Ich liebe Autos und fahren, ich kann VIP Fahrer sein, ich habe Erfahrung mit teure und starke Autos, ich habe BMW 645 4.4l und ich pflege uber Sie 🙂 Ich mache 50 000 km pro Jahr, ich habe Erfahrung mit fahren ins große Städte und auf den Autobahnen. Ich habe Mechanisches Wissen uber Autos. Ich kann auch Kurier oder ähnlich sein. Aktuell ich arbeite ins Emsland Frischgeflügel. Ich habe Erfahrung mit komissionieren. Bitte schreiben oder rufen.
    Tel. +49 160 7615187
    daniel19970329@o2.pl
    Daniel Brzezicki