€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garmisch-Partenkirchen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca marca 2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 03:44

Możliwość zatrudnienia w pensjonacie z Garmisch-Partenkirchen jako pomoc kuchenna bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w części restauracyjnej.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Termin: od zaraz
Koniec umowy: koniec marca 2017
Miasto: Garmisch-Partenkirchen
Pensja: 9 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca w niedużym pensjonacie, mieszczącym się w Garmisch-Partenkirchen
  • pracownik będzie wsparciem pracowników na kuchni – przygotowaniem składników (krojenie, mycie, szatkowanie), gotowaniem zup, itp.
  • zadania na zmywaku

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • duża samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do marca 2017
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
  • szybkość, zwinność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie oraz posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w osobnym pokoju wraz z łazienką
  • bezpłatne wyżywienie – 3 posiłki w ciągu dnia
  • nawet do 10-12 godzin pracy dziennie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail zatytułowaną: „Praca Niemcy jako pomoc kuchenna, Garmisch-Partenkirchen” należy wysłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-pensjonacie-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 526583f87036d7e9