€ 11 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań po remontach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:03

Od zaraz poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów po remontach. Ogłoszenie z Drezna dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • pracownicy wchodzą do domów i mieszkań bezpośrednio po zakończeniu pracy ekipy remontowej
  • do zadań należeć będzie wysprzątanie całkowite powierzchni, przestawianie mebli, usuwanie zabrudzeń z materiałów budowlanych, odkażanie i odkurzanie pyłów
  • inne zadania również mogą zostać zlecone
  • pracownicy nie zajmują się wynoszeniem gruzu!

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • duża pracowitość i dokładność
  • gotowość do podjęcia zarobkowej pracy w Niemczech od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z prawem jazdy i własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym bezpłatnie
  • umowę o pracę w oparciu o niemieckie standardy zatrudnienia
  • na miejscu pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych, niezbędnych do legalnego podjęcia pracy w Niemczech
  • profesjonalne wyposażenie – sprzęt, detergenty oraz odzież roboczą
  • częściowy  zwrot kosztów za użytkowanie samochodu prywatnego do celów służbowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praca w Niemczech sprzątanie mieszkań po remontach, Drezno 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 97573cdef006589