€ 8,90 euro brutto/h

Od zaraz pakowanie galanterii skórzanej bez języka Niemcy praca w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 03:18

Od zaraz szukamy Polaków bez znajomości języka niemieckiego do atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu ekskluzywnej galanterii skórzanej w Berlinie. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za pakowanie markowej galanterii skórzanej – portfeli, teczek, pasków, itp.
  • Pracownik kontroluje jakość produktów i delikatnie w rękawiczkach wkłada do pojemniczków materiałowych a te z kolei wraz z certyfikatem oryginalności do opakowań z kartonu.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy potwierdzone referencjami
  • koniecznym warunkiem jest przedstawienie zaświadczenia o niekaralności
  • brak nałogów
  • możliwość przechodzenia kontroli osobistej codziennie po skończonym dyżurze oraz kontroli zawartości szafki z ubraniami co jakiś czas
  • gotowość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, niezawodność, uczciwość, lojalność

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość otrzymywania premii i dodatków plus udział w programie lojalnościowym
  • szkolenia pracownicze
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Pakowanie galanterii skórzanej, Berlin”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 77055d47b279e390

18 komentarzy na “Od zaraz pakowanie galanterii skórzanej bez języka Niemcy praca w Berlinie”

  1. Witam. Jestem poważnie zainteresowany pracą ,, od już ,,.
    Młody, wysoko sprawny fizycznie, bez nałogów, prawo jazdy kat.B + własny samochód,godny zaufania,uczciwy,lojalny,bez żadnych problemów z prawem…
    Bardzo proszę o szybki kontakt, a na pewno dojdziemy do porozumienia, numer: 885 374 952. Pozdrawiam Grzegorz.

  2. wojtek21021971 na 21 sierpnia 2015 @ 08:44

    Sortowanie surowców wtórnych,Hamburg .Dzień dobry ,nazywam się Katarzyna Palkowska mieszkam na stałe w Berlinie i bardzo jestem zainteresowana tą ofertą pracy,nigdy nie miałam problemów z prawem.Obecnie pracuje jako hausmaisterin na pół etatu ale szukam pracy na cały etat.Posiadam prawo jazdy kat.B i naturalnie samochód.Jestem uczciwa i pracowitaBardzo prosze o kontakt mój nr.tel015233833581.Z poszanowaniem Palkowska.

  3. Witam ,jestem zainteresowana pracą w Niemczech , mogę podjąc pracę od wrzesnia .
    Jestem osobą bez nałogów ( 40 lat) o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej więc bez problemów moge podjąć pracę za granica.Posiadam prawo jazdy kat.B jestem mobilna i dyspozycyjna.
    Licze na kontakt 603 049 225.
    Pozdrawiam Ela.

  4. ewamaria224 na 21 sierpnia 2015 @ 10:40

    “Sortowanie surowcow wtornych, Hamburg” Dzien Dobry. Nazywam sieEwa Ciupko. Mieszkam na stale w Berlinie. Pracowalam w Berlinie 3 lata. Podstawowy jez. Niemiecki. Jestem osobo lojalno, punktualnom, oraz odpowiedzialno za swoje stanowisko pracy. Jestem zainteresowana od zaraz panstwa praco. Moj tel.konakt. 0015171115043. Z powazaniem E. Ciupko.

  5. Witam. Jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane państwa ofertą proszę o kontakt mój nr.tel 511 967 520. Pozdrawiam Anna.

  6. Witam! Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą. Przed wysłaniem CV prosiłbym jednak o kontakt pod numerem 503 995 833 w celu uzyskania kilku dodatkowych informacji. Pozdrawiam. Marek.

  7. Witam,

    Chciałabym zgłosić swoją chęć wyjazdu do pracy. Jestem zainteresowana PAństwa ogłoszeniem. Proszę o szybki kontak na nr: 602 200 093 lub 796 298 019.

  8. Witam.
    Jesteśmy z koleżanką zainteresowane pracą pakowania galanterii skórzanej w Berlinie.
    Odpowiedzialne i niezawodne. Bez nałogów i nie karane.
    Nasz kontakt +49 152 135 299 11 lub +48 730 237 067.
    Pozdrawiamy

  9. Witam. Oboje z partnerem jestesmy zainteresowani Panstwa ogloszeniem. Prosze o kontakt 517204221

  10. Jestem poważnie zainteresowany ofertą. Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Przesłałem państwu już CV z niezbędnymi danymi. Z poważaniem Arkadiusz Bogusz (aras108g@gmail.com)

  11. karolina.sobinska na 22 sierpnia 2015 @ 15:06

    Witam jestem zainteresowana wyjazdem do pracy do Niemiec na dłuższy okres czasu 5,6 lat wraz z moim partnerem,mamy 21 lat i roczne doświadczenie w pracy w Holandii na produkcji, jako operatorzy maszyn, czy istnieje jakaś szansa by wyjechać tam dzięki państwa pośrednictwu? 1 os, bardzo dobrze zna język niemiecki,sprawni fizycznie,bez nałogów,oboje prawo jazdy kat. B z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam ; )
    tel. 782152830

  12. marzena ganczar na 22 sierpnia 2015 @ 20:25

    witam jestem wraz z narzeczonym zainteresowana panstwa oferta pracowalismy juz w niemczech na produkcji i nie tylko gotowi jestesmy wyjechac tel 729460174

  13. ankacyganka na 22 sierpnia 2015 @ 22:51

    Pakowanie galanterii skórzanej Berlin.Jestem zainteresowana oferta pracy nie palę papierosów ,nie pije alkoholu,nie byłam karana szybko się uczę ,mówię po niemiecku.Mój nr. tel.0048 536536913

  14. Młody, pracowity, bez nałogów, bez problemów z prawem jeśli szukają państwo takiej osoby dyspozycyjnej na dłuższy okres czasu proszę o kontakt 785 795 514

  15. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy,dyspozycyjny szybko uczący się z własnym samochodem.
    Kontakt 735411001

  16. aneska198615 na 26 sierpnia 2015 @ 17:54

    Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy jesteśmy dyspozycyjni od września mamy własny samochód jesteśmy odpowiedzialni i pracowici jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym nie mamy problemów z prawem szybko się uczymy prosimy o kontakt 665680315

  17. CottoMiguel na 31 sierpnia 2015 @ 10:38

    Witam mam 35 lat jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt nr.tel. 500-195-072 adres mailowy piotr.andrearczyk@wp.pl

  18. sylwester1 na 1 września 2015 @ 14:23

    Jestem bardzo zainteresowany powyższą pracą,>jestem odpowiedzialny, wytrwały i uparcie dążę do celu. Bez problemów z prawem, nie palę papierosów. Proszę o kontakt na e-mail: solferinus@interia.pl bądź na numer +48 518 225 185.