€ od 13,55/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji batonów fabryka z Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2022 01:33

Oferujemy zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji batonów czekoladowych w fabryce z Augsburga. Niemcy praca od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Miasto: Augsburg, Niemcy

Pensja: od 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji batonów czekoladowych
  • pierwsze dni pracy to szkolenie pracownicze, wydanie uposażenia oraz szafki pracowniczej
  • do zadań należeć będzie między innymi obsługa urządzeń, kontrolowanie jakości, pakowanie, etykietowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, solidność
  • wysoka motywacja, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełen etat
  • pracę w systemie na 3 zmiany
  • początkowo obsadzenie wyłącznie zmian nocnych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość podjęcia stałej współpracy po pomyślnie przebytym okresie próbnym
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-na-produkcji-batonow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-augsburg/

ID ogłoszenia: 466332c4298fadd