€ 2300/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy 2022 bez znajomości języka pakowanie kawy w Berlinie dla pakowaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 maja 2022 01:42

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy prezentowe. Zatrudnienie 2022 w Berlinie dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz kawy

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 16

Opis stanowiska pracy:

  • prosta, powtarzalna praca przy kompletowaniu i pakowaniu kawy w zestawy prezentowe/promocyjne

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • motywacja, zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowę niemiecką na okres 3 miesięcy
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pensjonacie pracowniczym niedaleko miejsca pracy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin czerwiec_22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 471628a03afc451c