€ od 13/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków fabryka Bremen 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2022 02:20

Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Bremen przy pakowaniu wafelków. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 euro na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza żywności – wafelków
  • praca nieskomplikowana, łatwa wykonywana przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za manualne pakowanie wyrobów, przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz obsługiwanie urządzeń

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • zdyscyplinowanie
  • pełna punktualność
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • legalne warunki, atrakcyjną pensję
  • wdrożenie w obowiązki
  • pełny etat
  • 3 zmianowy system pracy
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy – pracodawca wdrożył najwyższe normy w związku z pandemią COVID-19
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dla najlepszych pracowników stałą umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 436212224d57a46