€ 12/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 02:58

Możliwość podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Tymczasowe ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla 2 Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Poczdam, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 2

Umowa: na 4 miesiące

Obowiązki:

  • praca przy zbieraniu zamówień na magazynie z akcesoriami dla dzieci
  • zadania wykonuje się na podstawie listy zamówień
  • pracownik przeprowadza skrupulatną kontrolę jakości, dba o czystość na półkach, aktualizuje dane w systemie komputerowym

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka i/lub doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • zdolność do pracy w szybkim tempie, energiczność
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 4 miesiące
  • umowę tymczasową
  • pełny etat
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w ambitnej i zgranej grupie młodych ludzi
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek Poczdam 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 8735b7077521db38

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Poczdam”

  1. Pracownik idelany na 15 sierpnia 2018 @ 11:42

    Witam razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą prosze o jak najszybszy kontakt 511913359

  2. Joanna.5991 na 15 sierpnia 2018 @ 17:03

    Witam. Jest nas 6 osób jesteśmy przyjechać jak najszybszej mój numer 507340158