€ 12,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 maja 2019 04:12

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów. Od zaraz legalna praca w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca produkcyjna przy wykładaniu na taśmę opakowań do napełnienia mechanicznego
  • obsługiwanie maszyn i przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • samodzielność, zaangażowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnym z możliwością przedłużenia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie około 200 euro miesięcznie plus media

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 4775ccc86baf2a4f

11 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu keczupów Drezno”

  1. Mateusz24021998 na 6 maja 2019 @ 12:02

    Proszę o kontakt telefoniczny 570344933

  2. marta0909 na 6 maja 2019 @ 15:26

    Proszę o kontakt, +48665650695

  3. angelikajarosz na 6 maja 2019 @ 17:14

    Witam serdecznie
    Bardzo proszę o kontakt. 570344933

  4. BarbaraH na 6 maja 2019 @ 17:39

    Proszę o kontakt jestem zainteresowana pracą wraz z mężem i jeszcze chętna jest jedną para tel 660484426 jesteśmy dyspozycyjny od zaraz

  5. Krystian.G na 6 maja 2019 @ 19:30

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt pod numerem +48731321708 lub adresem e-mail Krystian.glab@gmail.com z góry dziękuję i pozdrawiam

  6. Witam bylbym zainteresowany ofertą pracy i prosiłbym o kontakt pod nr 516395144

  7. PabloAdrenalin na 10 maja 2019 @ 14:06

    Witam jestem zainteresowany ofertą, wysłałem wiadomość na Panstwa e-mail, proszę o kontakt pod nr tel. 693776151

  8. witam jestem zainteresowany razem z dziewczyna prosze o info na nr 512737177

  9. Mateusz.K98 na 13 maja 2019 @ 00:17

    Witam wraz ze znajomą jestesmy zainteresowani pracą od zaraz.Prosze o kontakt pod numer 883 447 158. Pozdrawiam i czekam na kontakt

  10. Jadzka14 na 14 maja 2019 @ 23:40

    Witam
    Razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą.Proszę o kontakt 663046635

  11. XDKrystian19 na 24 maja 2019 @ 16:58

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą razem z siostrą proszę o numer telefonu na email
    Krystian201515@gmail.com