€ 10,45€

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy produkcji folii w Weimar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weimar
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2021 01:16

Od zaraz w miejscowości Weimar propozycja pracy w Niemczech na produkcji folii. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

PRACA PRODUKCJA folii – OD ZARAZ !!!!!!
Gdzie: Weimar
Start: 5.07.2021 (albo późniejszy termin)
Możliwość pracy dla studentów na min. 2 miesiące!
OPIS STANOWISKA PRACY
• obsługa maszyn
• Pakowanie rolek folii według zamówienia
• Praca na 3 zmiany
WYMAGANIA
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Własny samochód oraz prawo jazdy mile widziane
OFERUJEMY
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie od 10,45€ – 13,00 € brutto/godz.
• Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – 300€ / ms.
• 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Pełen pakiet ubezpieczenia
Prosimy o przesyłanie CV na adres email:
info@lpi-workservice.de
Więcej informacji pod numerem telefonu :
0049 36 21 73 66 336

ID ogłoszenia: 42960dc45630fe0d