€ 1700 euro brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odzieży Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 01:01

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu ręcznym odzieży używanej. Zatrudnienie aktualne od zaraz z Düsseldorfu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie odzieży używanej
  • pracownik będzie miał za zadanie segregować odzież z podziałem na stan/jakość oraz rodzaj
  • konieczne będzie złożenie każdej sztuki i zapakowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża samodzielność
  • dobra sprawność fizyczna
  • uwaga – prosimy o aplikacje od osób bez alergii czy uczuleń – dla własnego zdrowia!
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • kreatywność
  • optymizm

Zapewniamy:

  • zamieszkanie odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie za osobę
  • przyjazny zespół
  • bony na urodziny oraz święta
  • uczciwą pracę i dobre zarobki
  • możliwość rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „fizyczna-09/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 63357ba12b2b83fb

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odzieży Düsseldorf”

  1. jusstynaa85 na 26 sierpnia 2016 @ 17:49

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Na adres e-mailowy przesłałam CV wraz z listem motywacyjnym. Pozdrawiam / Justyna

  2. Witam tez jestem zainteresowana praca, wysłałam aplikacje na emaila, Pozdrawiam Magdalena