€ 8,70 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech Bremen wykładanie towaru bez języka w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2015 03:10

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towaru, kontroli jakości i zadaniach porządkowych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego w Bremen.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pracownik sklepu

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Czas: od zaraz

Zarobki: 8.70 euro brutto za godzinę

Zadania:

  • dbanie o porządek na sklepie
  • kontrolowanie jakości produktów, sprawdzanie dat ważności produktów
  • wykładanie towarów, sprzątanie na półkach
  • zmiana ekspozycji sklepowych
  • wyrzucanie kartonów
  • przenoszenie i przewożenie towarów za pomocą wózka widłowego
  • Praca odbywa się w sklepie wielkopowierzchniowym spożywczym

Oczekiwania:

  • obowiązkowość, pracowitość
  • dbanie o dobre imię firmy
  • sumienność
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami obowiązującymi w miejscu pracy
  • dobre zorganizowanie
  • wielowątkowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • praca na okres miesięcy (dla chętnych możliwość przedłużenia umowy)
  • zatrudnienie na umowie o pracę zgodniej z niemieckim prawem
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • organizujemy miejsce zamieszkania w cenie 230 euro miesięcznie, bardzo dobre warunki, zorganizowana pościel, garnki, itp.
  • możliwość otrzymania premii uznaniowych
  • liczne dodatki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Wykładanie towaru w supermarkecie, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 43551867adc024b