€ 8,90 euro brutto/h + zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2016 05:43

Sortownia odzieży używanej z Dortmundu poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 8,90 euro brutto brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Zadanie polegać będzie na sortowaniu ręcznym używanej odzieży z podziałem na trzy kategorie – do odsprzedaży, do recyklingu a także te najgorszej jakości do zutylizowania. Praca wykonywana będzie przy taśmie poruszającej się w szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • brak znajomości języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zwinność, zręczność
  • spostrzegawczość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • bezpłatnie zorganizowane zamieszkanie
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
Sortowanie odzieży używanej, Dortmund

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 6356c13f07f2a00

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund sortowanie odzieży”

  1. sebastian94 na 17 lutego 2016 @ 14:17

    Witam.
    Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy.
    Bardzo prosze o kontakt telefoniczny lub mailowy: 731055102. sebanatan@wp.pl.
    Pozdrawiam.
    Sebastian Natański.

  2. malwina2409 na 17 lutego 2016 @ 20:27

    Jestem zainteresowana oferta, prosze o kontakt: malwina_barret@o2.pl

  3. Walsinats na 17 lutego 2016 @ 23:10

    Witam.

    Jestem gotowy do podjęcia tej pracy – sortowanie odzieży.

    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

    tel. +48 692 820 948
    e-mail: staple@autograf.pl

  4. Witam jestem gotowy do podjęcia tej pracy-sortowacz odzieży pracowałem przy takich przenośnikach .Proszę o kontakt 609469558.

  5. Witam

    Jestem zainteresowany nr.tel.+48508616904

  6. Witam jestem zainteresowana pracą pracowałam w sklepie odzieżowym.Proszę o kontakt
    tel.508 262 540
    e-mail aneta140@op.pl