€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w budownictwe przy rozbiórkach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 00:31

Pilnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy rozbiórkach. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie możliwe dla grup na 2-3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do rozbiórek

Termin: od zaraz

Lokalizacja: ok 40 km od miasta Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia

Możliwe zatrudnienie dla grupy pięcioosobowej

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zadania wyburzeniowe tak jak demontaż konstrukcji, wynoszenie gruzu, itp.
  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyn budowlanych i ciężkiego sprzętu.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na okres 2-3 miesięcy
  • doświadczenie w podobnej pracy jest konieczne
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • osoby bez nałogów, profesjonalnie podchodzące do powierzonych zadań
  • punktualność,
  • kultura na wysokim poziomie
  • umiejętność efektywnego zorganizowania sobie czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez 2 do 3 miesięcy
  • pracę po 5 godzin dziennie w przedziale 7 do 17 z godzinną przerwą
  • pomoc w sprawach organizacyjnych związanych z wyjazdem do Niemiec
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe wymagania prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: nr.ref.N/1501/D01/01/PR, z aktualnym zdjęciem na poniżej podany adres.

Adres kontaktowy: produkcja@praca-pws.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239n36/

ID ogłoszenia: 99554ce403da872b