€ od 4000 zł do 6000zł

Oferta pracy Niemczech dla montera dociepleń od zaraz na budowie Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2014 00:00

Firma budowlana z Frankfurtu nad Menem poszukuje pracowników na stanowisko monter dociepleń na budowie. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy dociepleniach od zaraz.

Stanowisko: Monter ociepleń – murarz, tynkarz

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wszelkie prace budowlane przy dociepleniach.
  • Samodzielne montowanie izolacji
  • Inne prace przy malowaniu, szpachlowaniu, tynkowaniu, zadania murarskie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • znajomość nowych technik budowlanych
  • obowiązkowość, fachowość
  • pełen profesjonalizm przy wykonywaniu wszelkich prac
  • zdolność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem i miejscem pracy
  • pełna odzież robocza
  • dobre zarobki oraz warunki pracy

Aplikacja:

Osoby chętne mogą przesyłać zgłoszenia na poniższy adres lub aplikować poprzez źródło

adres kontaktowy: interbaupol@interbaupol.pl

w zgłoszeniu kontaktowym prosimy o przesłanie CV, aktualnego zdjęcia oraz klauzuli o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-ocieplen-budynkow-2438510.html

ID ogłoszenia: 7955426ea7696fb3