€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomosci języka od zaraz produkcja ciastek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 03:45

Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na produkcji ciastek w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: Pracownik na produkcji ciastek

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik kontroluje jakość ciastek wypiekanych w naszej firmie
  • pakowanie ręczne ciastek w plastikowych wytłoczkach
  • odkładanie na taśmie do dalszego pakowania

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • spostrzegawczość, odpowiedzialność, skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność na pół roku
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy na 6 miesięcy
  • szkolenia pracownicze
  • legalne warunki pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • terminowe wypłacanie należności
  • zapewnione płatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „produkcja ciastek, Stuttgart”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 78955cbcbf38a573

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomosci języka od zaraz produkcja ciastek Stuttgart”

  1. Witam,
    jesteśmy zainteresowane pakowaniem ciastek, Stuttgart.Skrupulatne i odpowiedzialne.Zaangażowane w powierzone obowiązki.
    Tel. + 48 730 237 067 lub +49 152 135 299 11.
    Pozdrawiamy

  2. Witam,
    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą. Szybko się uczymy, jesteśmy zręczni i spostrzegawczy. Dodatkowo mówię językiem niemieckim komunikatywnie. Nie jest nam straszne podjęcie pracy na pół roku, a prawdę mówiąc taka opcja najbardziej nam pasuje.
    Proszę się z nami skontaktować, dodatkowo wyśle nasze CV, ale zapewne zgubią się one w tłumie wiadomości. telefon +48 733 081 195
    Pozdrawiamy, Daria I Kuba

  3. Witam. Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy dobrze zmotywowani do podjęcia pracy. Wspólnie z nami jeszcze jedna para chciałaby nawiązać z państwem współpracę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszych podań. Z pozdrowieniami Konrad z Edytą oraz Maciej z Agnieszką. Kontakt: 884 906 716