€ od 12 EUR netto/h

Oferta pracy w Niemczech dla 2 ślusarzy w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:05

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla 2 ślusarzy z podstawową znajomością języka w rejonie Norymbergi.

Obecnie dla naszego klienta w okolicach Norymbergi poszukujemy 2 ślusarzy.

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
– ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
– bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
– wynagrodzenie od 12 EUR netto (“na rękę”) za godzinę

Zadania:
– obróbka metalu,
– spawanie,
– obsługa maszyn ślusarskich,
– naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego,
– doświadczenie zawodowe,
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
– własny samochód będzie atutem.

Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie pod numerem telefonu: 508 604 246 lub
mailowo: biuro@neumann-personal.com

Pozdrawiamy,
Neumann Personal

ID ogłoszenia: 9765d35fa63701e8