€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka dla tynkarza od zaraz 2021 Östringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Östringen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 02:43

Oferujemy zatrudnienie 2021 w Östringen dla tynkarza przy wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy tynkowaniu ścian i elewacji zewnętrznych.

Stanowisko: Tynkarz – pracownik budowlany

Miejsce: Östringen – okolice Karlsruhe, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac wykończeniowych
  • jest to praca na budowie prywatnych i gospodarczych budynków, bloków i biurowców
  • pracownik będzie zajmował się tynkowaniem – praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
  • montowanie ścianek działowych i sufitów podwieszanych plus prace wykończeniowe
  • stawianie rusztowań
  • malowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na budowie – umiejętność tynkowania, malowania, montażu regipsów
  • praktyczna umiejętność obsługiwania maszyn budowlanych – zaciskowych oraz do tynkowania

Zapewniamy:

  • zatrudnienie długoterminowe
  • pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu oraz rezerwacji kwatery
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wysokie zarobki
  • pomoc na każdym etapie rekrutacyjnym
  • wsparcie przy sprawach organizacyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

+48 735X933X896

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykonczeniowy-tynkarz-niemcy,oferta,7893971

ID ogłoszenia: 709603239ce8884f