€ 12 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka jako pracownik budowlany Burgdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:19

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na budowie w Burgdorf. Zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka przy dociepleniach budynków – elewacji.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy elewacjach
Miasto: Burgdorf – region Hannoveru, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • pracownik będzie zajmował się montażem ociepleń ścian elewacyjnych – WDVS
  • tynkowanie domów
  • montowanie elewacji z klinkieru
  • inne zadania budowlane zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana do podjęcia tej pracy
  • doświadczenie w pracy na budowie przy elewacjach i dociepleniach budynków
  • wykształcenie budowlane
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wysoką stawkę godzinową
  • odprowadzanie wszelkich składek
  • zapewnione zamieszkanie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 69558854e0498830

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka jako pracownik budowlany Burgdorf”

  1. witam mam na imie Piotr pracowalem przy elewacjach okolo 2 lat mieszkam w Hannowerze prosze o kontakt 015171885791

  2. kamil01045 na 8 kwietnia 2017 @ 02:45

    Jestem Zainteresowany proszę o kontakt 724572044 lub- kamil-stachura@o2.pl

  3. Maciek9292 na 5 sierpnia 2017 @ 20:34

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą w ubiegłym roku pracowałem w bugdorfie proszę o kontakt 534555722