€ 12,40

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla elektryków, Essen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1mc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2021 00:11

Agencja “HR Navigator” poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 w budownictwie przy montażu instalacji.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK
ESSEN

Opis stanowiska :
– Prace związane z podłączeniem przewodów/niskiego napięcia
– Uprawnienia SEP do 1 kw
– Montaż oświetlenia przemysłowego
– Montaż zestawów kablowych
– Terminowa realizacja zadań
– Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt

Wymagania :
– Wykształcenie zawodowe elektryczne – warunek konieczny
– Doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych – mile widziane
– podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– umowa o pracę tymczasową
– Stawka godzinowa 12,50€ brutto (1600 – 1700 euro netto miesięcznie)
– Dodatkowo płatne premie za dobrze wykonywaną pracę
– Darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
– Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

Zapraszamy do kontaktu: 570 505 720
mail: roza.peczek@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850

ID ogłoszenia: 384607ec030eb4d7