€ od 10,00 € brutto /h

Oferta pracy w Niemczech na magazynie – komisjoner ze znajomością j. niemieckiego Neuenstadt am Kocher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuenstadt am Kocher und Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2017 04:59

Agencja personalna dla klienta z Neuenstadt am Kocher poszukuje komisjonerów ze znajomością języka do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień na palety.

Firma Olympia Personaldienstleistungen ze Stuttgartu poszukuje dla naszego klienta w Neuenstadt am Kocher pod Heilbronnem oraz Ulm pracownikow magazynu / pakowaczy.

OPIS STANOWISKA:

– zbieranie zamowien za pomoca skanera recznego
– obsluga paleciaka elektrycznego z platforma dla kierowcy
– pakowanie
– kontrola palet
– komisjonowanie produktów
– umieszczanie dowodu dostawy na produkcie jak i kontrola jego zgodności/ faktura na produkcie
– przekazywanie towaru do transportu
– zaladunek kontenerow
– dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

WYMAGANIA:

jesteś zmotywowany, sumienny i rzetelny
wymagany jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

– niemiecka umowa o prace na pelny etat
– wszystkie swiadczenia socjalne
– opieka polskiego koordynatora
– praca dlugoterminowa z mozliwoscia przejecia przez klienta
– dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne
– stawka godzinowa 10,00€ EUR/godz
– dofinansowanie do zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie CV w j. polskim lub niemieckim z dolaczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 75559e07df77670b