€ 1300-1600 netto +mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie BIO kosmetyków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:14

Propozycja podjęcia łatwej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków BIO. Oferta aktualna od zaraz z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków BIO

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 1300 do 1600 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie z kosmetykami BIO
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie i pakowanie zamówień
  • zadania są proste i powtarzalne

Wymagania:

  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych
  • dużą zaletą będą aplikacje od grup mobilnych z własnym autem

Oferujemy:

  • początkowo umowę o pracę na czas określony
  • tygodniowo około 40-45 godzin
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie na legalnych warunkach – druk A1, karta EKUZ i odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu skarbowego
  • atrakcyjne zarobki, miesięcznie około 1300 do 1600 euro netto po opłaceniu kosztów zamieszkania
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • pracodawca zapewnia możliwość podnoszenia kwalifikacji np. darmowy kurs na wózki jezdniowe
  • możliwość pracy w soboty i w godzinach nadliczbowych
  • obowiązuje system pracy na 2 lub 3 zmiany
  • wsparcie rezydenta
  • dodatki za pracę na nadgodziny i w trakcie zmian nocnych +25%, w niedziele +50%, w święta niemieckie +100%

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/bio-kosmetyki

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/268062/0

ID ogłoszenia: 2855d2f914d3e8c7

22 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie BIO kosmetyków Köln”

  1. Magdalena7871 na 18 lipca 2019 @ 10:27

    Zainteresowana , 2 pary . Na dłuższy okres czasu .
    +48 787 138 712

  2. Marta1127 na 18 lipca 2019 @ 14:30

    Zainteresowana jedna para od zaraz na dłuższy okres czasu 609376299

  3. Monika10011997 na 18 lipca 2019 @ 15:53

    Witam para zainteresowana pracą,posiadamy własny samochód. +48 669 798 920

  4. Tomasz86pl na 19 lipca 2019 @ 10:37

    Zainteresowany na dłuższy okres czasu. tel. kontaktowy +48 668-092-917

  5. kaczmar6500@gmail.com na 19 lipca 2019 @ 15:46

    W raz z żoną jesteśmy zainteresowani, szukamy na długi okres czasu, mamy własny samochód +48669083576

  6. Martinus8383 na 20 lipca 2019 @ 17:01

    1 Para, dłuższy okres pracy 606 603 394

  7. Para proszę o kontakt dłuższy okres 506362348 własny samochód

  8. Dwie osoby. Na dłuższy okres czasu. 884009084

  9. paulinaszczecinska na 23 lipca 2019 @ 14:10

    I ta firma jest godna polecenia ? Ktos moze udzielic mi wiecej informacji ?
    Szukam pracy dla pary.

  10. marcin86pru na 23 lipca 2019 @ 19:38

    jestem zainteresowany, na dłuższy okres czasu, +48 690 327 066

  11. Witam! Jestem zainteresowana praca wraz z koleżanką. Pracowaliśmy już na produkcji tylko że na ciastkach. Mamy swój samochód. Proszę o kontakt 733533865

  12. piotrpdf na 27 lipca 2019 @ 13:08

    zainteresowana drużyna 120 osób

  13. Wanda Jaworska na 28 lipca 2019 @ 19:49

    Jestem zainteresowana pracą na dłużej . Proszę o kontakt SMS +669349880 lub email: jaworska@amorki.pl
    Nadmieniam iż przebywam ne terytorium DE

  14. szymonov na 29 lipca 2019 @ 16:24

    Zainteresowani 2 pary + samochód na dłuższy okres czasu. Proszę o kontakt telefoniczny 723417735.

  15. Martyna12 na 30 lipca 2019 @ 15:22

    Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem. Proszę o kontakt 606901323.

  16. Nieznany na 30 lipca 2019 @ 22:05

    Jestem zainteresowany, dwie osoby, jeden kierowca kat B proszę o kontakt 504503313 lub 794263377 lub email mateuszkapala88@wp.pl

  17. Martyna25 na 31 lipca 2019 @ 08:27

    Proszę o kontakt +48 793689055 lub na martynabochacka25@gmail.com. Pozdrawiam

  18. Witam zainteresowany dwie osoby na para od szukac pracu jak dłuszej okresy na czas

  19. moj emai anetko553@o2.pl

  20. Witam zainteresowany dwie osoby na para od szukac pracu jak dłuszej okresy na czas . moj email anetko553@o2.pl

  21. jola Kendziora 25 na 4 września 2019 @ 22:51

    potrzebuje ta praca do mojego chłopaka i do mnie ale mój chłopak przyjedzie do piero 4 listopada.czy to było by możliwe

  22. jola Kendziora 25 na 4 września 2019 @ 22:53

    mój e mail jest kendziorajola@gmail.com