€ 10 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 listopada 2017 05:10

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Koloni aktualne od zaraz dla kobiet i par na magazynie drogeryjnym. Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Nr ref.: MKOS/KOEL/N

Stawka godzinowa: 10 euro na godzinę pracy

Opis zadań:

  • praca przy kompletowaniu towarów a także przygotowywaniu ich do wysłania
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie kosmetyków
  • zadania są proste i powtarzalne

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy – szczególnie na magazynie
  • atutem będą aplikacje od kobiet albo par z własnym autem

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • zatrudnienie z drukiem A1, kartą EKUZ a także dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym, odprowadzaniem wszelkich składek i opłacaniem podatku
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • miesięcznie około 1100 do 1200 euro do ręki już po opłaceniu kosztów zamieszkania
  • premię świąteczną oraz wakacyjną a także uznaniowe za dużą wydajność
  • +25% za pracę na nadgodziny oraz na zmianie nocnej, +50% za pracę w weekendy, w święta niemieckie +100%
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Krótki link: http://bit.do/pakowaniekosmetykow

ID ogłoszenia: 67359fa5643012a6

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka, Kolonia”

  1. Witam,

    Czy jest aktualne prace? Jestem zainteresowana praca pakowacz.

    Pozdrawiam,
    Marta

    Hallo,

    Ist die aktuelle Arbeit? Ich interessiere mich für die Arbeit eines Packers.

    Grüße,
    Marta