€ 12-14 euro/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:28

Praca w Niemczech dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Stawka godzinowa:

  • 12 euro brutto – dla osób na umowie o pracę
  • 14 euro brutto – na samozatrudnieniu

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Miejsca: 2

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za całkowite sprzątanie biur po całym dniu
  • do zadań należeć będzie opróżnianie koszy, wycieranie biurek, sprzątanie gabinetów, sal konferencyjnych toalet, pokoików socjalnych, wstawianie zmywarek, mycie szyb
  • osoba zatrudniona odpowiada za przygotowanie serwisu kawowego

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność oraz punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony lub współprace na samozatrudnieniu
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie plus media
  • pracę w stałych godzinach na zmianie wieczornej od 17 do 1

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 196592f157acf06f