€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy choinkach w leśnictwie Starnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Starnberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2016 03:40

Oferta sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w szkółce leśnej ze Starnberg przy pielęgnacji i ścinaniu choinek. Zatrudnienie w leśnictwie dla Polaków z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w szkółce leśnej przy choinkach
Lokalizacja: Starnberg, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zadania pielęgnacyjne przy drzewkach w szkółce leśnej ze Starnberg
  • pracownik będzie zajmował się nawożeniem, podcinaniem oraz dbaniem o sadzonki
  • przed świętami obowiązkiem będzie ścinanie choinek, odpowiednie pakowanie i załadunek na samochody

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • motywacja do wykonywania ciężkiej pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność korzystania z pilarki spalinowej
  • mobilność i własny samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • pensje zawsze na czas
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie, które oddalone jest o 15 km od plantacji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca w leśnictwie przy choinkach, Stanberg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-w-lesnictwie-przy-choinkach-starnberg/

ID ogłoszenia: 97957fa753dda887

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy choinkach w leśnictwie Starnberg”

  1. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy,własne auto od zaraz.666 942 626.