€ 7000-12000 PLN brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od zaraz bez języka 2021 Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erden
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 maja 2021 20:23

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech aktualne od zaraz przy zbiorze truskawki. Zatrudnienie 2021 w gospodarstwie z Esden bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu. Oferta adresowana wyłącznie do kobiet!

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miasto: Erden, Niemcy

Pensja: na akord

Rozpoczęcie: od około 20 maja 2021

Umowa: na 2-3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca przy zbiorach owoców miękkich
  • początkowo zbierane będą truskawki, później maliny, porzeczki i borówki

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność na 2-3 miesiące
  • preferowane zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z plantatorem na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane w domach
  • opcja przejazdu do pracy w Niemczech autokarami

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • +48513768908

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-przy-zbiorze-truskawki-normalne-warunki-CID4-IDJRSqa.html

ID ogłoszenia: 494609fac5510bfd