€ 9,50 euro/1h/brutto

Oferty pracy w Niemczech na magazynie – Komisjoner (Osterfeld)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osterfeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:39

Oferta pracy w Niemczech dla 10 osób na magazynie w miejscowości Osterfeld przy zbieraniu zamówień z wykorzystaniem systemu słuchawkowego. Zatrudnienie  z zapewnionym zakwaterowaniem.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
Komisjoner (Niemcy-Osterfeld)
10 wakatów

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
• ukończony 18 rok życia

Warunki:
• praca na terenie Niemiec
• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• 9,50 euro/1h/brutto (podstawa + dodatek z tytułu pracy w mrożni -24 stopnie C)
• koszty związane z zakwaterowaniem leżą po stronie pracownika (przybliżony koszt zakwaterowania 120-250euro/1miesiąc (pierwszy miesiąc 350euro)

Obowiązki:
• pracownik będzie odpowiadał za komisjonowanie produktów z użyciem zestawu słuchawkowego
• zadaniem pracownika będzie zbieranie i kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniami klientów

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV na adres mailowy: m.olszewska-walasek@go-renta.pl. W temacie maila proszę wpisać: Komisjoner.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zaznaczamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RENTA PERSONAL Sp. z o.o. posiada status agencji zatrudnienia (10984)

ID ogłoszenia: 685465c304e7692

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech na magazynie – Komisjoner (Osterfeld)”

  1. dawiddos@tlen.pl na 17 listopada 2014 @ 21:31

    Witam
    Jesteśmy parą chętną do pracy
    mamy wlasny samochód kontakt -691-071-468