€ 15,25/h + premie

Ogłoszenie Niemcy praca dla sprzątaczek od zaraz przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2021 01:10

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Pracodawca oferuje wsparcie w znalezieniu zamieszkania.

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Wynagrodzenie: 15,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy samodzielnym sprzątaniu kompleksowym domów, biur oraz powierzchni komercyjnych
  • w chwili obecnej do zadań należy również odkażanie przestrzeni

Wymagania:

  • zwinność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane własne auto
  • solidność, zaangażowanie
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo przelewem na konto
  • pracę w stałych godzinach od 10 do 18 w dni robocze
  • niemiecką umowę o pracę na minimum 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • wsparcie na miejscu – w bankach, u lekarza czy również w urzędach
  • dodatek na pokrycie czynszu przez okres próbny

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/12/2021

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dla-sprzataczek-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 22461cc3f9d6eaf0