€ 1850-2250/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 05:24

Pilnie poszukujemy osób na magazyn hurtowni obuwniczej z Hamburga przy zbieraniu zamówień. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Zarobki: wahają się w zależności od stopnia znajomości języka i posiadania doświadczenia 1850-2250 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie obuwniczym przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień
  • pracownik odpowiedzialny będzie za zbieranie zamówień indywidualnych i hurtowych
  • pilnowanie ładu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie znajomości języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie z BHP
  • do 30 dni płatnego urlopu rocznie
  • zatrudnienie na legalnej umowie o pracę
  • pracodawca zapewnia częściowe pokrycie kosztów obiadów w stołówce pracowniczej
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy – na początek jednak obowiązuje zatrudnienie na 3 miesiące

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. mg/a4/05/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 9325c3ba5539d6de

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym od zaraz Hamburg”

  1. lukaszmaciejewski na 14 stycznia 2019 @ 16:06

    Dzień dobry,

    jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą – czwórka młodych, sprawnych mężczyzn. Możemy rozpocząc pracę od razu i posiadamy własne auto na wyjazd. Dwójka z nas rozmawia po niemiecku, a dwójka zna podstawy. W celu kontaktu z nami – 727932857.

  2. Witam. Wraz z moją żoną jesteśmy zainteresowani pracą na magazynie obuwniczym. Posiadamy samochód na wyjazd oraz jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Mój numer telefonu +48 504 544 884

  3. Jarekbialystok na 18 stycznia 2019 @ 12:34

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jestem gotów do podjęcia pracy. 696406398