€ 12,50/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2021 03:13

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem dla pakowaczy. Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu zegarków również bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na skrupulatnym obejrzeniu oraz sprawdzeniu jakości zegarków, wyłapaniu mikro rys, ewentualnych zagięć na pasku, przebarwień a nawet wad mechanicznych
  • zegarki należy opisać jeżeli mają wady, te bez defektów należy zapakować do opakowań kartonowych wyłożonych materiałem wraz z odpowiednimi dokumentami

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przykładanie się do zadań
  • sumienność
  • skrupulatność
  • spostrzegawczość
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • pracę w zgranym zespole
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach
  • system zmianowy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość pobierania zaliczek
  • podnoszenie kwalifikacji

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeitbeiuns2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pz/k/08/21

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 49761253b6c42deb