€ 1400-1600 netto + mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja części samochodowych od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 06:03

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji części z branży samochodowej. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w fabryce z Düsseldorf przy kontroli jakości, pakowaniu i przetwarzaniu elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Karlsruhe, Bonn – Niemcy

Wynagrodzenie: 12,34 euro brutto na godzinę plus dodatki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji części dla branży samochodowej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie jakości, pakowanie i wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest u 1 na 5 osób w zespole
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy polsko – niemieckiej
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • legalne warunki zatrudnienia, pracodawca zapewnia druk A1, kartę EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • premię na święta i wakacje
  • +25% dodatku za pracę na nadgodziny a także w godzinach nocnych
  • zamieszkanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • uczciwe zarobki, ok 1400-1600 euro netto miesięcznie po opłaceniu kosztów zamieszkania

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-praca2019

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 115c36622e1c956

9 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja części samochodowych od zaraz Düsseldorf”

  1. Proszę o kontakt telefoniczny 782863869

  2. KingaKrystian na 11 stycznia 2019 @ 10:04

    Proszę o kontakt. Para 693137868

  3. SEBASTIAN 90 na 11 stycznia 2019 @ 22:03

    witam Ja i dziewczyna jesteśmy zainteresowani prosimy o kontakt +48 728 990 981 lub gumaseba@interia.pl

  4. Witam jestem poważnie zainteresowana oferta.Proszę o kontakt.691259332

  5. Witam. Wraz z moją żoną jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji części samochodowych. Posiadamy samochód na wyjazd oraz jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Mój numer telefonu: +48 504 544 884

  6. Dzien Dobry jesteśmy zainteresowani 3 młodych chłopków z walsnym autem.nr kontaktowy 572115910 lub mailowy marcinjj95@o2.pl

  7. Witam, jestem zainteresowany razem z dwoma kolegami, mamy auto na wyjazd, jeden z nas mówi po niemiecku. Proszę o kontakt 576741333

  8. Mateusz1997 na 1 lutego 2019 @ 20:29

    Witam jestem zainteresowany znam język 601641967.

  9. Veronicaaa9898 na 4 lutego 2019 @ 10:31

    Jestem zainteresowana z moim chłopakiem, gotowi od zaraz z własnym autem. Proszę o kontakt 781368104