€ atrakcyjne

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Ulm 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 01:51

Aktualna propozycja zatrudnienia w Ulm, Kolonii lub Hamburgu na magazynie przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacje: Ulm, Koloni oraz Hamburg
Zarobki: atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań:

  • dbanie o płynne funkcjonowanie magazynu
  • obowiązkiem będzie zbieranie towarów zgodnie z listą i przygotowywanie ich do wysyłki
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy komisjonera przy zbieraniu towarów na euro palety za pomocą skanera lub systemu słuchawkowego
  • praktyczna zdolność korzystania z akumulatorowego wózka widłowego niskiego składu z platformą jezdną dla operatora
  • umiejętność liczenia do 1000 w języku niemieckim
  • atutem będzie doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składu
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro
  • miejsce zamieszkania
  • rozwój
  • dla chętnych możliwość odbycia kursu na wózki widłowego, który kończy się nadaniem uprawnień
  • przejazd z zamieszkania do pracy
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • premie i dodatki

Aplikacja:

[ogłoszenie wygasło]

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 327976045

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-3758261.html

ID ogłoszenia: 28359503cbaacf01