€ 9-10 euro netto/h + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy regipsach Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 03:44

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych do montażu ścianek działowych i sufitów podwieszanych. Niemcy praca w Fuldzie przy regipsach i zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: regipsiarz, monter budowlany

Lokalizacja: Fulda oraz Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 9 do 10 euro netto na godzinę (do ręki)

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmuje się montażem ścianek działowych i podwieszaniem sufitów z płyt kartonowo gipsowych
  • zadania wykończeniowe, np. szpachlowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • dokładność
  • profesjonalne podejście

Zapewniamy:

  • umowa o pracę zgodna ze standardami niemieckimi
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie
  • prawo do urlopu
  • odprowadzanie składek
  • raz na tydzień wypłacana zaliczka na konto pracownicze
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 5305758bbcf99710

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy regipsach Fulda”

  1. Poszukuję pracy na podobnym stanowisku,bardzo interesuje mnie Pańska oferta proszę o podanie nr telefonu bądź kontakt do mnie 729266145

  2. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049