€ 11,10/h +dieta

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarza na budowie od zaraz Ratyzbona 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:27

Oferujemy zatrudnienie w Ratyzbonie dla malarzy budowlanych. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech w budownictwie przy malowaniu, montażu dociepleń itp.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: okolice Ratyzbony – Niemcy

Pensja: 11,10 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 36 euro za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • obowiązkiem będzie malowanie mieszkań, tapetowanie i montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • atutem będzie umiejętność tapetowania

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę ze składkami i podatkami płaconymi w Niemczech
  • uczciwe wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • możliwość pobierania zaliczek co tydzień
  • bezpłatne wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • prawo do urlopu
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • opcja regularnych zjazdów do Polski
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-niemcy-okolice-ratyzbony,oferta,7488524

ID ogłoszenia: 6405eea8963d91dd