€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech Lipsk bez języka przy pakowaniu ciasta francuskiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 października 2017 04:39

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciasta francuskiego i do pizzy. Oferta z Lipska dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w dobrym standardzie.

Stanowisko: Pakowacz ciasta francuskiego

Miejsce zatrudnienia: Klosterhäseler – okolice Lipska, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się wytwarzaniem oraz pakowaniem ciasta francuskiego oraz pod pizzę
  • konieczne będzie dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • pracowitość, dokładność, uczciwość, niezawodność

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach – w pełni wyposażone mieszkania
  • niemiecką umowę o pracę
  • dostęp do pakietu socjalnego
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy przesyłać zgłoszenia wraz z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez źródło.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-ciasta-francuskiego-3884204.html

ID ogłoszenia: 3659de87cd2e567