€ 9,96/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji sałatek bez znajomości języka od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 marca 2020 05:07

Oferujemy zatrudnienie na stałe w fabryce na produkcji sałatek warzywnych i owocowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji sałatek warzywnych oraz owocowych

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 9,96 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji sałatek owocowych oraz warzywnych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało obieranie, krojenie oraz szatkowanie składników
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za pakowanie i etykietowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • gotowość do regularnych wyjazdów
  • zaangażowanie, motywacja, duża odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia w euro
  • opcja podjęcia zatrudnienia na dłużej i zdobycia nowego doświadczenia
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pensję o ok. 9% wyższą przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
  • za polecenie pracownika bonus w wysokości 200 PLN

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych/#produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych

ID ogłoszenia: 1015e6e691c337f7