€ 11,30 brutto/h + dieta + mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie jako glazurnik Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 02:45

Oferujemy aktualną pracę w Niemczech dla pracowników budowlanych przy układaniu płytek w Ulm. Zatrudnienie dla 2 glazurników w budownictwie od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Glazurnik
Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 11,30 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 24 euro netto
Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • dbanie o powierzone materiały oraz narzędzia budowlane
  • przygotowywanie powierzchni pod dalsze prace
  • układanie płytek różnego rodzaju zgodnie z projektem
  • fugowanie

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 3 letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność wykonywania zadań zespołowo
  • samodzielność
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • duża dokładność, skrupulatność
  • rzetelne wywiązywanie się z z powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pobierania zaliczek
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • płatny urlop
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • bezpłatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie socjalne
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta przez cały okres trwania umowy
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot kosztów za dojazd do Niemiec

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl

W nagłówku prosimy wpisać: GLZ/0717/DE

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnicy-niemcy-id684689.html

ID ogłoszenia: 9715966a1462264f