€ 1850-2100 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja dużego AGD bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:26

Zatrudnimy Polaków także bez znajomości języka na produkcję przy montażu sprzętu AGD. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz w fabryce z Essen 2017.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Essen, Niemcy

Zarobki: od 1850 do 2100 euro brutto miesięcznie, stawka ustalana indywidualnie

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się montażem elementów lub całych sprzętów AGD na linii produkcyjnej
  • jednym z głównych zadań będzie dbanie o odpowiednią jakość
  • prace wykonywane będą ręcznie, a także za pomocą elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na niemieckich warunkach i pracę możliwą do podjęcia na stałe
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek na ubezpieczenie i emeryturę
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro w jednoosobowym pokoju lub 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Produkcja sprzętu AGD, imię i nazwisko” należy przesłać mailowo, wraz z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-duzego-agd-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 787599dd71c251c3

5 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja dużego AGD bez języka Essen”

  1. Witam był był zainteresowany praca . 882773727. Prosił bym o kontakt tel z góry dziękuję.

  2. Konrad0594 na 1 września 2017 @ 12:28

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy Proszę o kontakt : kondziooo0294@gmail.com

  3. Jolanta Lewicka na 4 września 2017 @ 11:39

    Jestem zainteresowana pracą. proszę o kontakt:
    jolanta.lewicka0@gmail.com

  4. dzien dobry rowniez jestem zainteresowany 25.12.2010@wp.pl

  5. Witam, jestem w pełni zainteresowan, ofertą, chciałem wysłać SV na meila, ale nie idzie, dla tego zostawię tutaj mój meil. pawel95paw@o2.pl
    Aktualnie przebywam w Venlo w Holandii to jest jakieś 24km do Geldern.