€ 9,60 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech Stuttgart od zaraz sprzątanie galerii handlowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 03:38

Szukamy pracowników na stanowisko sprzątaczki, przy sprzątaniu w centrum handlowym ze Stuttgartu. Praca w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,60 euro brutto

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie sprzątaniem centrum handlowego z pominięciem sklepów firmowych
  • zadania wykonywane będą ręcznie oraz maszynowo
  • sprzątanie dotyczy holi, korytarzy, toalet, pokoi socjalnych i części biurowej centrum handlowego a także części restauracyjnej

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • kultura osobista, umiejętność zachowywania się przy klientach
  • gotowość do pracy zmianowej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przykładanie się do zadań
  • punktualność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • odprowadzenie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość zorganizowania płatnego zamieszkania na miejscu
  • dotowanie do zakwaterowania w wysokości 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanie-galerii6/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8125758b6259a36c

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech Stuttgart od zaraz sprzątanie galerii handlowej”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049