€ 2,500.00

Operator maszyn blacharskich do pracy w Niemczech od zaraz, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 maja 2023 00:07

Firma przemysłowa z Norymbergi od zaraz poszukuje wykwalifikowanych operatorów maszyn blacharskich do rozpoczęcia pracy w Niemczech przy produkcji różnego rodzaju rur.

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników przy obsłudze maszyn. Klient zajmuje się produkcją różnego rodzaju rur.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: zatrudnienie długoterminowe

Lokalizacja 90411 Nürnberg, Niemcy

Obowiązki:
– Obróbka cienkich blach
– Obsługa nowoczesnych blach
– Obramowania

Od kandydata oczekujemy:
– Doświadczenia przy obsłudze maszyn

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Zapewnione darmowe zakwaterowanie
– Opieka polskiego Koordynatora
– Gwarancja godzin w umowie
– Możliwość rozwoju w jednej z wiodących niemieckich firm
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 5206465dc343af29