€ 2,000.00

Operator maszyn Niemcy praca na produkcji od zaraz Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barchfeld
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2015 23:53

Propozycja pojęcie pracy w Niemczech na produkcji w Turyngii w charakterze operatora maszyn. Zatrudnienie od zaraz przy ustawieniach i kontroli urządzeń produkcyjnych.

Concilio Personalservice GmbH jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu doradztwa i pośrednictwa personalnego.

Nasze rozwiązania cechuje elastyczność i skuteczność oferowanych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego wyboru i przygotowania naszych pracowników, ponieważ wiemy, że ich wiedza i umiejętności decydują o naszym pozytywnym wizerunku i sukcesie naszych partnerów biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta wyrobów garmażeryjnych z Turyngii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Niemcy, Turyngia
Termin zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

•bieżąca kontrola i dostosowywanie ustawień maszyn do procesu produkcji
•bezpośrednie zarzadząnie pracownikami obsługującymi linię produkcyjną
•przestrzeganie terminów dostaw z uwględnieniem regulaminu pracy w dziale pakowania
•wprowadzanie zarządzeń dotyczących jakości i bezpieczeństwa produkcji
•kontrola jakości wytwarzanych produktów
•dbałość o przestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

•znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
•umiejętność pracy w zespole
•elastyczność
•sprawność fizyczna
•mile widzane doświadczenie w branży spożywczej
•gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

•zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
•zakwaterownie na terenie Niemiec – koszt 150 € miesięcznie
•pracę w stabilnej i renomowanej firmie
•transport do miejsca pracy
•wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych
•dodatki za prace w godzinach nocnych, w niedzielę i święta
•pomoc w organizacji spraw formalnych przez cały okres zatrudnienia
•atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane wyżej wymienioną ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

m.marcela@concilio-personal.de

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 32055129e3e728ca