€ 1800-2400 EUR brutto

Operator wózka widłowego frontowego Niemcy praca w Baruth od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baruth
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2019 05:00

Agencja “Old School Industries” dla klienta z Baruth  poszukuje obecnie operatorów wózków widłowych – frontowych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na magazynie.

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Od stycznia 2019 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wozka widlowego frontowego (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: okolice Berlina (Baruth)

Obowiązki:
o przygotowywanie i kompletowanie zamowien (praca na wozku widlowym frontowym)
o przygotowywanie towaru do wysyłki (towar: laminat podlogowy)
o załadunek i rozładunek dostaw
o dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
o wymagamy doswiadczenia w pracy na wozku widlowym frontowym
o wymagamy podstawowej znajomosci języka niemieckiego lub komunikatywnej znajomosci języka angielskiego

o gotowość do podjęcia stalej pracy w systemie 3-zmanowym w okolicach Berlina (Baruth)
o sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:
o zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony (1 rok)
o opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
o stawkę godzinową 11,00 € brutto/h plus system premiowy
o możliwość wypracowywania nadgodzin
o dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
o dodatek swiateczny i wakacyjny
o opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
o zakwaterowanie i możliwość zameldowania się (pokój 2/osobowy 50euro/mc)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (w j. polskim lub niemieckim) z dopiskiem “Operator- Baruth” na adres mailowy: jciszek@oldschoolindustries.de. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5125c4af64e244cb

Brak tagów