€ 2,400.00

Operator wózka widłowego Niemcy praca od zaraz w Cölbe k. Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 00:24

Ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie w firmie z Cölbe k. Kassel, która działa w branży drzewnej.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko operatora wózka widłowego. Klient działa w branży drzewnej.

Lokalizacja: 35091 Cölbe (okolice Kassel)
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz / termin do ustalenia
Zakończenie zatrudnienia: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
-Obsługa wózka widłowego (6-tonowy na długość 14m)
-Przewożenie gotowych paczek z hal produkcyjnych do magazynów
-Załadowywanie samochodów ciężarowych
-Załadowywanie komór suszarniczych
-Czynności pomocnicze w komorach suszarniczych + załadunek

Oferujemy:
– Stawka 13.50€ brutto/h dla operatora wózka ze znajomością języka angielskiego
– Stawka 14.50€ brutto/h dla operatora wózka ze znajomością języka niemieckiego
– Dodatek za wyjazd własnym autem – 100€ netto/miesięcznie
– Darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone wraz z WiFi
– Gwarancję godzin
– Możliwość rozwoju w jednej z wiodących firm w Niemczech
– Opiekę polskiego Koordynatora

Od kandydata oczekujemy:
– Doświadczenia na podobnym stanowisku
– Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– Własnego auta na wyjazd

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 27363f495929ba85