€ 1800-2000

Operator wózka widłowego praca w Niemczech bez języka na magazynach spoż. od zaraz k. Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 01458 Ottendorf-Okrilla (okolice Drezdna)
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas nie określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2023 01:08

Od zaraz w okolicach Drezna możliwa do podjęcia praca w Niemczech na magazynie art. spożywczych jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie bez języka niemieckiego także jest możliwe.

‼‼OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO NA MAGAZYNACH SPOŻYWCZYCH‼‼
Jobconsult Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 8763.
Dla naszego Klienta z terenu Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO NA MAGAZYNACH SPOŻYWCZYCH
Miejsce pracy: 01458 Ottendorf-Okrilla (okolice Drezdna)
OPIS STANOWISKA:
• załadunek i rozładunek ciężarówek;
• rozwożenie palet po magazynie;
• sprawdzanie przyjętego towaru i wydanie towaru;
• gotowość do pracy w systemie 1 zmianowej (od 1:00 do 9:30) od wtorku do soboty;
• czynności porządkowe na magazynie.
WYMAGANIA:
• mile widziane doświadczenie na magazynie;
• dokument uprawniający do prowadzenia wózków jezdniowych (jeżeli są);
• dla osób bez uprawnień organizujemy bezpłatnie szkolenia, badanie;
• umiejętność pracy w zespole;
• dobra organizacja pracy;
• zorientowanie na realizację celów;
OFERUJEMY:
• umowę o pracę na warunkach niemieckich;
• stawka 13,50 €/brutto;
• dodatki za pracę w godzinach nocnych +25%;
• dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych;
• płatne dni świąteczne wolne od pracy;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy;
• możliwość długoterminowej współpracy;
Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres:
biuro@jobconsult.pl
lub o kontakt pod numerem
T: +48786963736
T: +48756410013
T: +48508530100
ul.Krótka 6A
59-900 Zgorzelec

ID ogłoszenia: 88464e728e8a192a