€ 1,050.00

Opiekunka osoby starszej do Pani z ok. Frankfurtu – praca w Niemczech ze średnią znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Muehltal
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 mc
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:48

Poszukiwana opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech w okolicy Frankfurtu nad Menem przy opiece nad Panią w wieku 87 lat, która cierpi na osteoporozę oraz chorobę Parkinsona.

Centrum Pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki osób starszych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy OPIEKUNA/KI DLA samotnej PANI z balkonikiem w Mühltal koło Frankfurtu nad Menem z językiem niemieckim komunikatywnym – wynagrodzenie 1050 euro
Zaletą współpracy z naszą firmą jest dobry kontakt z naszym biurem oraz m.in. uiszczanie przez Nas składek społecznych i zdrowotnych w Niemczech, szczegóły poniżej.
Opis zlecenia:
Pani
• 87 lat
• 65 kg
• 160 cm
• Cierpi na osteoporozę, Parkinsona
• 1 stopień niepełnosprawności
• Jest chodząca, ma do pomocy balkonik
Pani mieszka sama w czteropokojowym mieszkaniu. Zakupy robi syn lub córka. Podopieczna nie ma problemów ze snem. W mieszkaniu jest dostęp do internetu lub telefon do Polski na numery stacjonarne.
Zakres obowiązków:
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Higiena ciała
• Ubieranie/rozbieranie
• Sprzątanie
• Gotowanie
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej KOMUNIKATYWNYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• mile widziane prawo jazdy (+ premia)
Oferujemy:
• legalną pracę
• Firma posiada ubezpieczenie OC od nieumyślnego uszkodzenia/zniszczenia rzeczy
• Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w Niemczech:
– niemiecka karta ubezpieczenia zdrowotnego umożliwiająca szerszy dostęp do bezpłatnych świadczeń medycznych w Niemczech (te same prawa jak obywatel Niemiec),
– możliwość nabycia prawa do emerytury w Niemczech po 5 latach zatrudnienia i osiągnięcia 67 r.ż.
– szeroki wachlarz świadczeń socjalnych w Niemczech (niemiecka renta chorobowa, prawo do zasiłku dla bezrobotnych przysługujący po 12 mc pracy w Niemczech w ciągu ostatnich 18 mc)
– możliwość uzyskania zwrotu podatku od wynagrodzenia w Polsce po przekroczeniu 183 dni pracy (świadczenia usług) w Niemczech
– zaliczenie okresu trwania umowy zlecenia do stażu pracy
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• zakupienie biletu lub zwrot kosztów przejazdu
• wynagrodzenie – 1050 EURO NETTO
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 25.04.2016
MIEJSCE PRACY: Muehltal koło Frankfurtu nad Menem
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Muh/04/2016 na adres: kontakt@centrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00
Tel. (32) 235-31-72
Kom. 784-334-918
Kom. 531-725-004

ID ogłoszenia: 196570665bb138fc