€ od 13,00 brutto/h

Pakowanie chipsów bez znajomości języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz, Lauenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lauenau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2023 01:08

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz w Lauenau oferta pracy w Niemczech dla par pakowaczy. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu chipsów, przekąsek słonych na linii produkcyjnej.

Chętnie zatrudnimy pracowników produkcyjnych do pracy w fabryce znanego producenta spożywczego. W zamian oferujemy nie tylko godne wynagrodzenie w euro, ale i szereg dodatkowych korzyści. Chętnie zatrudniamy również pary i grupy kandydatów. Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie.

Jakie będą Twoje zadania?

Pakowanie artykułów min. słonych przekąsek, paluszków, chipsów
Kontrola jakości produktu końcowego
Wykonywanie prac produkcyjnych
Praca przy linii taśmy produkcyjnej

Czego oczekujemy?

Chęci do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowania w wykonywane obowiązki
Prawa jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym
Punktualności

Co gwarantujemy Ci w zamian?

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 13 EURO BRUTTO NA GODZINĘ
DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
Dodatki za pracę w godzinach nocnych +25 %
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
Płatne dni świąteczne wolne od pracy
Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
Możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość zatrudnienia również dla par

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

źródło: https://kirsch-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 49564b325c4e34a5