€ 13,00 €/h +dodatki, premie

Pakowanie kosmetyków praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 22.12.2023
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2023 01:16

Od zaraz do Świąt BN w Heilbronn dla pakowaczy oferta tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków, etykietowaniu, przygotowaniu wysyłek. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione dla pracowników.

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ KOSMETYKÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pakowanie kosmetyków
Zbieranie zamówień
Etykietowanie
Przygotowywanie towarów do wysyłki

WYMAGANIA:
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Dyspozycyjność do pracy na okres przedświąteczny (do 22.12.2023 włącznie)
Własne obuwie robocze
System zmianowy: 2 zmiany, ranna i popołudniowa + ewentualnie zmiana nocna+ ewentualna praca w soboty

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (13 euro brutto/godzina + ewentualnie 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych + premia 500 € brutto dla osób ,które przepracują bez żadnej nieobecności do 22.12.2023)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie (ZAPEWNIONY DOSTĘP DO INTERNETU)
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

APLIKACJA:

Przez formularz na stronie – https://bit.ly/kosmetyki-heilbronn

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/321989/0/

ID ogłoszenia: 72665594cca47863